Jistě i vám záleží na tom, abyste to doma měli pěkné. A čím více vyladěný má takový interiér být, tím více to dá jeho majitelům práce – tedy alespoň v případě, kdy si nezaplatí služby zkušeného bytového architekta. Už jen málokdo by si v dnešní době svůj byt zařídil tím, co na něj tak nějak zbylo – přebytky, které mu věnovali jeho příbuzní. Pro začátek něco takového není úplně špatné, nicméně každý začne po čase cítit, že by chtěl mít doma něco lepšího. Zkrátka soulad a harmonii, po které všichni podvědomě toužíme.

Také byste to doma chtěli mít vyladěné, jak jen to jde, ale netušíte, jak toho dosáhnout?

To první, na co se zaměřte, jsou velké plochy, bez nich to zkrátka nepůjde. Jedná se o výmalby stěn, koberce a jiné velké textilie, nábytek, pohovku, to vše hraje v celkovém konečném vzezření vašeho bydlení velkou roli.

switch-4653056_640

Ovšem pozor, tím to zdaleka ještě nekončí! Jakmile se postaráte o velké plochy, neměli byste s prací skončit – i detaily jsou důležité. Vždyť právě na nich závisí váš celkový úspěch! Rozhodně byste tedy na ně neměli zapomenout. Roli hrají i zdánlivé banality, jakými jsou třeba zásuvky a vypínače.unplug-98609_640

Mnozí lidé si dodnes myslí, že v tomto případě nemají z čeho vybírat. A vůbec se tomu nelze divit – vždyť dlouhá léta jsme se nutně museli spokojit s trojicí barev jako je bílá, béžová a šedá. A to ne vždy vypadalo dobře. Je pravda, že takové neutrální tóny solidně zapadnou do většiny interiérů, ovšem v době, kdy jsou v módě barevné stěny a barevná výmalba, by bylo na místě mít na stěně něco, co s takovými barvami bude lépe korespondovat. Vždyť pokud se rozhodnete pro sytě barevnou výmalbu, pak jistě nemáte zájem o to, aby vám na barevné stěně zářil bílý vypínač. Taková situace má nyní naštěstí jedno velice praktické a chytré řešení v podobě výrobní řady unica colors https://www.lightpark.cz/schneider-unica-colors/ od výrobce Schneider electric.