Víte o tom, že s potiskem na firemních reklamních předmětech promodarky.cz si můžete doslova hrát? Již dávno neplatí, že si lidé sami zhotovovali pracné šablony na sítotisk a byli rádi, když si nechali potisknout bílé tričko alespoň jednou nebo dvěma základními barvami. Anebo si ručně malovali na trika různé kresby, což ovšem znamenalo namalovat předlohu na papír a zažehlit ji žehličkou na textilii. Ano, toto se skutečně provádělo za socialismu a potisk v naší zemi byl opravdu spíše raritou.

reklamní hrnek

Dnes je to spíše opačně, raritou je spíše to, co není potištěné, je pouze jednobarevné a zdánlivě fádní. Potisk však umožňuje kouzlit a hrát si s barvami a vzory, a kdo hýří nápady a vymýšlí zajímavá témata, může vytvářet vskutku velmi atraktivní a okouzlující výrobky.

froté ručníky

Hrnky – hrnky se staly jedním ze symbolů potisku, protože z nich pijete kávu, čaj nebo ovocné šťávy a míváte je v rukou každý den. Jakýkoli potisk na hrnku tak máte stále před očima, a vyplatí se právě na tuto plochu obtisknout něco mimořádného, například fotku vaší vyvolené, kterou považujete za sedmý div světa proto, že je tu s vámi, a protože vás skutečně miluje.

Textilie – textilie, to není jen tričko nebo mikina, potisk můžete realizovat na batoh, deštník, ručník, utěrku, šátek, plátěné tenisky, ale třeba i ponožky, plavky či kalhotky. A dokážete-li být vtipní, aniž byste byli vulgární, může být spodní prádlo či plavky ideálním dárkem při mnoha příležitostech. Lidé se smyslem pro humor to určitě ocení.

Elektronika – tisknout lze dnes téměř na cokoli, a když se může potisk objevit i na toaletním papíře, proč by nemohl být na powerbance, na flash disku, na externím disku nebo třeba na obalu pro notebook. Potisknout lze i budík, obal na mobil, ovladač projektoru či Hi-Fi věže, tablet, DVD přehrávač, kalkulačka, reprobedny, nástěnné hodiny a jistě vás napadnou další předměty, kde se potisk může objevit.