Www je obvykle začátek webové adresy, ať už se jedná o web nabízející erotické služby, nebo instalatérství. za každým www najdete obvykle tečku, za ní ještě nějaký text, poté další tečku a státní doménu v naší republice to je cz, jinde je státní doména jiná, nebo můžete použít obecnou doménu com.
systém wordpress
S webovými stránkami o sobě můžete dát vědět na internetu svým zákazníkům, konkurentům i svým dodavatelům. Vaše stránky mohou být velmi navštěvované, nebo také ne. To potom záleží na Vašem přístupu k optimalizaci stránek pro vyhledávače, SEO, marketing a podobně. Na svých www stránkách si můžete vést veřejné poznámky například o chovu králíků, kolik jich přibylo i kolik jich ubylo. Můžete zde vést svůj blog, kde se zaměříte na cokoli, co chcete, například vaření, můžete také na svých www stránkách nabízet své zboží a služby jako e-shop. Je jen na Vás, jak tento internetový prostor využijete. Můžete prostřednictvím jeho vydělávat velké peníze, ale také Vám může velmi uškodit, při zveřejnění nevhodného obsahu v podobě textu či obrazového materiálu. Na svých www stránkách můžete provozovat dokonce i vlastní televizní či rozhlasovou stanici.
Webové stránky jsou pořád ještě pro mnoho podnikatelů oblastí, kde přichází o mnoho obchodů a vhodných příležitostí, jen proto, že nemají obsluhu těchto stránek zcela a profesionálně pod kontrolou. To však jde snadno změnit a najmout si profesionála, který jim vystaví perfektní stránky, co jim mnohonásobně zvýší obrat, pomohou jim s propagací podnikání a dají o nich vědět ve světě internetu, který je nepřeberným množstvím takových www adres.
devět šablon webu
Www adresa je nástroj, který Vám dává velkou svobodu a zároveň velké omezení, pokud s ní nedokážete nakládat správným způsobem, pro Vás prospěšným. Nestačí mít www stránky, je nutné mít kvalitní www stránky, které Vám pomohou a neuškodí