Každý kdo má bazén na své zahradě, tak mě dá určitě za pravdu, že udržet ho čistý je skoro nadlidský úkol. Nedej bože, když máte děti, kteří neustále lítají do bazénu a z bazénu. V takovém případě neděláte nic jiného, než čistíte filtr a držíte v ruce síťku na hmyz. Pokud už Vám síťka ani filtr nestačí a drží se Vám v bazénu špína a bordel, tak neváhejte a investujte do vysavače, se kterým vysajete všechny nečistoty, které v bazéně máte.

vysavač do bazénu

Vysavač do bazénu, už není ničím, co by bylo zvláštní. Využívá ho mnoho lidí a nemohou na něho dopustit. Díky vysavači se perfektně zbavíte všech nečistot a to nejen po povrchu, ale hlavně na dně bazénu, kde se špína usazuje nejlépe. Vysavač dokonale vysaje podlahu bazénu a vezme sebou všechen sliz a usazeniny, které se tam vzniknou. Vysavače se standardně dělí na vysavače ruční, poloautomatické, nebo automatické. Vždy je dobré se rozhodovat podle toho, jak máte bazén velký a jak moc ho dokážete zašpinit. Pokud máte malý bazén, tak Vám bude bohatě stačit vysavač ruční, se kterým vše hravě zvládnete. Pokud máte bazén velký, je dobré využít automatický vysavač, o který se nemusíte starat. Ty se také využívají na koupalištích, kde není prostor, ani čas na vysávání bazénu.

vysavač do bazénu

Další důležitou věcí u výběru bazénového vysavače je tvar hlavy. Ten je dobré vybrat podle toho, zda máte bazén hranatý, nebo kulatý. Podle toho se rozhodnete, jakou hlavici koupit. Bát se však nemusíte ani ceny, protože vysavače nejsou nijak moc drahé a jsou tak dostupné pro všechny. Pokud Vám budou chybět i další komponenty tak všechno najdete na stránkách chlorito, kde je všechno ohledně bazénů.

Pokud tedy máte věčně znečištěný bazén a už nevíte, jak se toho zbavit, tak neváhejte a kupte bazénový vysavač, který Vám špíny a usazenin zbaví. Proto neváhejte a objednejte ho už nyní, ať jste dopředu připravení.