Máte svůj účet na Facebooku? Přispíváte rádi svými názory prostřednictvím videí? Sdílíte je se svými přáteli a známými? Nahrávání videí na Facebook není nikterak složité. Videa lze nahrávat z počítače, mobilu nebo můžete sdílet videa z Youtube. Nahrát video z počítače je základní a nejjednodušší ze všech. Většinou trvá jen několik málo minut. Stačí, jen po přihlášení do Vašeho Facebook účtu, kliknout na Přidat FOTO/VIDEO a řídit se pokyny, pak už je hotovo. Další možností je nahrát video z mobilního zařízení. Aby bylo nahrávání videa co nejjednodušší, musíte mít v mobilu Facebook aplikaci. Po přihlášení můžete video nahrát do svého profilu a sdílet s přáteli a známými.

facebook

Pokud budete chtít nahrát video z Youtube na Facebook, pak na portále Youtube si vyberete video a použijete tlačítko Sdílet. Kliknete na Facebook logo a dokončete. Pokud nemáte na Youtube svůj účet, nevadí. Sdílet videa můžete i kopírováním odkazu videa přímo do svého statusu na Facebooku. Denně je ke zhlédnutí na sociální síti Facebook spoustu videí. Každý z nás občas zveřejní video s obsahem svých zážitků. Rádi sdílíme s druhými své zážitky, recepty nebo návody. První úspěchy a výhry svých nebo Vašich dětí. Tyto videa sdílí i pořadatelé různých akcí jako třeba plesů nebo organizátoři závodů.

sociální sítě

Můžete se tak dívat jak Vaše dítě opakovaně protrhává cílovou pásku, jak se sestřenice na plese brilantně bavila, jak jste perfektně hrál fotbal se svým týmem atd. Pokud si chcete tyto videa uchovat v paměti počítače a přehrávat si je i v budoucnosti, pak budete potřebovat nějaký software, který Vám pomůže tyto videa stáhnout. Za tímto účelem byl vyvinut Facebook video downloader, který umí stáhnout veškerá videa zveřejněná na Facebooku. Je to naprosto jednoduché. Překopírujte odkaz na Facebookové video do downloader a počkejte, než bude stahování videa dokončeno.