Plot by měl mít každý dům i chata, kterou vlastníte. Díky plotu se k Vám na pozemek nikdo nedostane a také Vám nikdo nic neodcizí. Ploty Vám také zaručí pocit bezpečí a také Vám vymezí hranici Vašeho pozemku. Jestliže plot nemáte, je ten nejvyšší čas si ho pořídit. V dnešní době se nejčastěji staví ploty betonové, pletivové, nebo klasické dřevěné ploty.

betonový plot

Betonový plot, je bezpochyby nejlepší plot této doby. Tento druh plotu může dosahovat až 3 metrů výšky a můžete si vybrat z mnoho dekorů a výplní. Součástí plotu je vjezdová brána, kterou si můžete, či nemusíte udělat. Do brány se samozřejmě také můžete nechat udělat výplně dle Vás. Výplně mohou být dřevěné, plastové, nebo kovové. Plot má také povětrnostní a protihlukovou bariéru a také Vám zaručí dokonale soukromí před sousedy. V zimním období se k Vám také nedostane zvěř, která ráda okusuje ovocné stromy. Na stavbu tohoto plotu nepotřebujete žádné stavební povolení a jeho realizace je rychlá. Plot je sice trošku dražší, než ostatní typy, ale zato vydrží dlouhé desítky let.

betonový plot

Plot pletivový je velice známí snad každému. Tyto ploty se dělají dodnes a oplotit s ním můžete jakýkoliv pozemek. Jeho cena je přímo úměrná kvalitě a také výdrži. Plot se dá opatřit ostnatým drátem, díky kterému odradíte zloděje. Jde o ideální cenu a kvalitu.

Plot dřevěný už vídáme jen málokde. Tento plot se už moc nestaví a to díky tomu, že ho musíte neustále ošetřovat. Během let se musí natírat, aby vydržel nějaký ten rok. Ovšem za jeho instalaci nezaplatíte moc a je tak finančně málo náročný. Navíc, ho postavíte celkem rychle a to bez velké pomoci.

Jestliže tedy chcete nový plot, tak neváhejte a vsaďte na betonovou verzi. Ta zaručí dokonale soukromí před sousedy a také budete mít protihlukovou a povětrnostní bariéru. Proto neváhejte a oslovte tuto firmu už nyní, ať chytíte zimní slevy.