Chcete strávit pár příjemných dnů nebo i celý týden na nějakém příjemném místě, kde budete mít i nějakou možnost k relaxaci? Nechcete jezdit příliš daleko? Tak zůstaňte jednoduše v Čechách a poznejte nová místa, které jste ještě doposud nenavštívili. Pak vyrazte třeba společně s vaším partnerem na pobyt do spa hotelu v Lednici.

lednice

Co tu na vás bude čekat?

  • Privátní wellness, kde si můžete užít saunu, vířivku nebo masáže v naprostém klidu a soukromí. V nabídce je hned několik druhů masáží, při kterých se uvolníte a zrelaxujete.
  • Restaurace, kde si můžete pochutnat na výtečných jídlech po celý den.
  • Útulné pokoje a wifi připojení v celé budově.
  • Vinný sklípek – můžete si tak zpestřit váš pobyt výtečným vínem.
  • Pivovar a ochutnávky vybraných vín – ochutnáte tak výtečné druhy pivních speciálů nebo vybraných odrůd vín.
  • Ideální poloha, která láká k různým výletům do okolí.

Čím je tato turisticky oblíbená lokalita tak atraktivní? Uspokojí požadavky snad všech. Na své si tu přijdou ti, kteří mají rádi projížďky na kole, a to především proto, že se v okolí nachází spousta cyklostezek, například: Naučná vinařská stezka Valtice nebo rozsáhlé cyklostezky až za rakouské hranice.

wellness

Litovat nebudou ani romantici, protože si tu můžete užít romantické vyjížďky na lodičkách po řece Dyje, a užít si tak pohled na nádherné okolí.
V horkých letních dnech se můžete osvěžit při koupání v některém z rybníků. Váš příjemně strávený den pak můžete zakončit ochutnávkou místních vín.
A po náročně stráveném dni si pak můžete užít zaslouženou relaxaci v privátním wellness, které se nachází přímo v hotelu.

Vydáte-li se do oblasti Lednicko-valtického areálu, určitě si tu užijete rozmanitou dovolenou nebo prodloužený víkend přesně podle vašich představ a domů se budete vracet odpočatí a se spoustou nových zážitků.