Návštěvy v zubařské ordinaci rozhodně nebývají něčím, na co by se člověk těšil. A pokud už člověk nemůže ani dospat v předtuše zubařského zákroku, pak tomu rozhodně není proto, že by přímo hořel nedočkavostí. Spíše nespí v předtuše toho, co za nepříjemnosti ho tam zase čeká.
A nic na tom nemění ani fakt, že jsou zubaři alias dentisté vesměs hodní a příjemní lidé, kteří člověku nepůsobí z vlastní vůle větší bolest, než je ta nezbytně nutná, nevyhnutelná, ani skutečnost, že už je dnešní vybavení podobných ordinací natolik dokonalé, že si můžeme nechat leda tak v nejhorších nočních můrách zdát o tom, jaká muka prožívali dříve lidé s bolavými zuby dejme tomu u kováře, nebo jak vypadá podobně nevyspělá péče v nerozvinutých zemích.
chlapec u zubařky
V dnešní době a v našich končinách už máme vlastně štěstí, protože jsme tomu nejhoršímu, co kdy ‚péči‘ o zuby představovalo, unikli.
A to třeba pokud využíváme výhod .
Dentální centrum 2 – K Dent s.r.o. je právě jednou z takových špičkových možností. Jedná se zde o propojení zubní ordinace a dentální hygienistky, určené pro dospělé stejně jako pro děti, kde působí jak zmíněná dentální hygienistka, provádějící bělení zubů a hloubkové čištění skloviny a odstraňující zubní kámen, tak i stále se vzdělávající lékaři, kteří se zabývají mimo jiné i mikroskopickou endodoncií, tedy zhotovují plomby a implantáty a čistí kanálky pod mikroskopem.
U tohoto libereckého zubaře, jenž je dostupný i novým klientům, se člověku dostává exkluzivní péče v moderním prostředí, s využitím nových poznatků a technologií. S garancí přívětivé a pozitivní tváře lékaře, osobního přístupu a bezbolestnosti – samozřejmě v rámci možností, jež jsou k dispozici.
úsměv holky
A co tato profesionální zubní péče v Liberci obnáší?
a) výrobu nejlepších švýcarských implantátů nahrazujících chybějící zuby v chrupu
b) přesnější a odborně provedenou preparaci
c) bílé zubní výplně
d) endodontické čištění kanálku
e) paradontologii
f) profesionální čištění zubů od plaku, pigmentů a zubního kamene metodou dentální hygieny
Chodit k zubaři rozhodně není potěšením. Ale odsud budete určitě obcházet se zářivým bělostným úsměvem na rtech.