3D tisk je v poslední době stále oblíbenější záležitostí. To by Vám zajisté potvrdila také společnost 3D Tiskni. Tato firma Vám nabízí 3d tisk na zakázku 3d-tiskni.cz. A co by o sobě řekli zástupci této firmy? Jsme společnost, která se zabývá 3D tiskem. Zakládáme si na kvalitě a preciznosti. Pro tisk používáme především tyto kvalitní materiály: PLA, ASA, ABS, PET-G, Flexi, Nylon, Wood, technické materiály plněné carbonem, nebo skelným vláknem. Jelikož jsme firma orientovaná na zákazníka, věnujeme se především 3D tisku na zakázku. A vy si tak u nás můžete nechat vyrobit krásné dekorace, nebo třeba reklamní předměty podle Vašeho návrhu. Obrovskou výhodou 3D tisku je jeho skvělá a nízká cena, a především možnost vyrobit v podstatě cokoli. Kromě zmiňovaných věcí si tak můžete nechat vyrobit například chybějící součástky, které už se nevyrábí anebo jakýkoli předmět, ke kterému je možné vytvořit 3D návrh.

koule

K tisku používáme nejmodernější technologie, díky kterým Vám můžeme zaručit nízkou cenu a vysokou kvalitu. První technologií je tisková technologie FFF W50. Jedná se o profesionální tiskárnu, která dokáže tisknout i větší kusy. Tisková technologie FFF Deltiq 2 nám zaručí hladký povrch a velmi přesný tisk a můžeme tisknout až čtyřmi materiály najednou. Technologie tisku SLA UNIZ IBEE funguje na principu vytvrzování tekuté pryskyřice. Touto technologií jsme schopni vykreslit i velmi jemné detaily, a proto se hodí na tisk složitějších kousků s důrazem kladeným na detail. Jako naši zákazníci zajisté oceníte 3Dmodelování. Stačí nám výkres, nebo dodat konkrétní kus a jsme schopni Vám vytisknout téměř cokoli.

robot

Zaujala Vás naše technologie? Neváhejte a ozvěte se. Rádi Vám nejen odpovíme na Vaše dotazy, ale také s Vámi probereme Vaše přání a společně najdeme tu nejlepší cestu, jak dosáhnout požadovaného výsledku. Nemáte pořádný návrh? Nemáte ani výrobek, který byste nám mohli dodat? Nesmutněte. Zajisté i tak po vzájemné konzultaci najdeme řešení.