Pomocí 3D tisku se dají vyrábět spoustu zajímavých a propracovaných výrobků, a proto je stále rozšířenější. Díky zkušené společnosti to není problém.

3D tisk na zakázku

Proces tisknutí

Tato technologie se neustále vyvíjí a rozšiřuje, protože mí skutečně budoucnost a obrovské využití. Než začneme vůbec tvořit s 3D tiskárnou, tak je zapotřebí na počítači zhotovit program, pomocí kterého bude tiskárna vědět, jak pracovat. Samozřejmě programování není jen tak, a proto zejména složitější výrobky jsou poměrně náročné. Až bude program hotový, tak se můžeme přesunout na samotnou výrobu.

3D tecnologie

Celý proces funguje díky tomu, že se malinké vrstvy plastu se postupně nanáší na sebe, což zajišťuje, že výsledný výrobek má pěkný povrch a kvalitu. Plastové struny se tedy nejprve nažhaví a následně pomocí trysek nanáší. Celý proces trvá klidně několik hodin, protože dnešní stroje jsou přesné a jednotlivé vrstvy jsou opravdu malinké. Jestliže se chcete vrhnout do tohoto koníčku také, tak to chce pořídit kvalitní tiskárnu. Dnes jsou dostupné i pro obyčejné lidi, ale je lepší si připlatit, aby skutečně dosahovala dobrých výsledků.

Tisk na zakázku

Jestliže si hned nechcete kupovat drahou 3D tiskárnu a učit se s touto technologií pracovat a programovat ji, tak je tu možnost, že si necháte výrobky udělat od specializované firmy. Velice populární jsou různé dekorace, protože ty jsou opravdu nádherné a jedinečné. Přeci jen je to úplně něco jiného mít originální dekoraci, která propracovaností převyšuje všechny klasické. Není problém si tedy nechat navrhnout a vyrobit pouhý jediný kus.

profesionální tisk

Oproti tomu zde zvládnou i malosériovou výrobu, což můžou být různé reklamní předměty, kterými snadno předeženete konkurenci. Tato společnost se ve 3D tisku opravdu vyzná, a proto si můžete vybírat z více než deseti materiálů. Jestliže se chcete dozvědět cokoliv více, nebo si domluvit výrobu, tak nejjednodušší je odeslat nezávaznou poptávku. Zaměstnanci Vám jistě vyjdou vstříc, a proto s Vaším projektem nebude žádný problém. Cena 3D tisku je zde opravdu nízká, takže se nemusíte bát vysokých cen.