Každá firma by měla mít nějaký benefit, který nabízí svým zaměstnancům. V mnoha případech se jedná o příspěvek na stravu, dopravu, či nějaký wellness pasy. Vždy však záleží na dané firmě a je to čistě věc dané firmy. Pokud vlastníte firmu a Vaši zákazníci už si stěžují, že benefity nemají, tak udělejte změnu a objednejte reklamní oblečení.

reklamní mikina

Reklamní mikina, tričko, montérky, či bunda je pro zaměstnance velice důležitý benefit, který využijí každý den. Nejen, že oblečení budou využívat v práci a bude jim teplo, ale také rozšíří značku Vaší společnosti. Zaměstnanci totiž nebudou toto oblečení využívat jenom v práci, ale také mimo ní a tím nevědomky zvýší jméno Vaší firmě. Stačí, když si půjde Váš zaměstnanec nakoupit svačinu do obchodu a někdo si všimne loga, nebo názvu Vaší firmě. Ten, kdo si značky všimne, se může stát nevědomky Vaším zákazníkem. Tudíž se nejedná pouze o benefit pro zaměstnance, ale také o propagování Vaší firmy. Tudíž zabijete dvě mouchy jednou ranou a budou spokojení obě strany.

reklamní mikina

Samozřejmostí je, že firma nedělá pouze mikiny, ale i ostatní oblečení, které by se mohlo Vaším zaměstnancům hodit. Mezi jejich sortiment patří trička, polokošile, čepice, ale také roušky, či tašky. U každého tohoto sortimentu si můžete určit barvu a také umístění loga. Výběr je z mnoha velikostí a přijde si tak každý na to své. Logo, či název firmy si můžete libovolně umístit tam, kam potřebujete a bude, jen na Vás, zda si dáte jen něco nenápadného, nebo logo přes celé záda. Vždy však záleží na částce, kterou chcete za oblečení pro zaměstnance obětovat. Musíte však myslet na to, že peníze dáváte i za reklamu a ne za samotný benefit.

Pokud tedy nemáte žádnou reklamu, tak investujte do oblečení pro zaměstnance. Nejen, že budou spokojení, že něco dostali, ale také si uděláte reklamu na firmu, která Vám do teď chyběla.