Vždycky jsem byla hodně sportovně založená. A to možná bylo taky kvůli tomu, že moje máma na základní a na střední škole vždycky závodně běhala a taky plavala. Taky moje maminka byla vždycky jako proutek, že jí to prý záviděly opravdu všechny holky. Jenomže jak všichni víme, tak štíhlá postava není nikdy zadarmo. A možná jsou případy, kdy člověk má tak rychlý metabolismus, že opravdu nepřibere, ani kdyby se cpal od rána do večera vysoce kalorickým jídlem. Znám dva takový lidi. A opravdu mohu jíst cokoliv, aniž by přibrali nějaké to deko navíc.

Moc ráda taky cvičím doma.

Absolutně nechápu, jak to lidé dělají, že mají tak rychlý metabolismus. Proto jsem si taky na internetu našla, jak to dělají lidé, když mají rychlý metabolismus anebo jak si ho sama nějak zrychlit. A tak jsem se dočetla, že je to dědičné. Myslím si, že možná je to pravda. Protože můj syn, kterému je moje sedm let, tak je taky velice hubený, a přitom jí opravdu dost.  A vždycky se snažím, aby můj syn měl opravdu všechno, aby taky přibral na váze, protože syn hodně sportuje. Hraje softbal a taky chodí plavat, takže jsem si řekla, že když má syn opravdu hodně pohybu a sportu, tak taky musí mít vyváženou a vysoce kalorickou stranu, aby něco nabral.

Já začínám s tenisem.

A tohle jsem řešila také u lékařky, která mi řekla, že syn je opravdu zdravý a nic mu nechybí, ale že má tak rychlý metabolismus, že než se mu některé kalorie nebo tuky uloží v těle, tak je vyloučí. Je to docela škoda, protože syn vypadá opravdu štíhle. A až moc hubeně, takže jsem si řekla, že nebudu syna zbytečně nutit do nějakého jídla, když nechce. A protože syn nemá skoro vůbec hlad, ale prý výživově vůbec nestrádá, tak to zatím nechám být.  Sice syn mi už sám říká, že by taky chtěl nabrat, aby měl sílu, ale bohužel to nejde. Uvidím, třeba se to časem změní a syn nabere tu svou sílu, jakou si přeje.