Rádi něco zobáte třeba při sledování televize? Co takhle nezdravé brambůrky a krekry nahradit něčím zdravějším? Nasypte si do misky k televizi něco zdravého, na čem si pochutnáte a co splňuje zásady zdravého životního stylu. Nechcete u televize chroupat zeleninu? Můžete využít i něco jiného, chutného a přesto zdravého. S klidným svědomím si tak můžete dát třeba chutné a zdravé vlašské ořechy Nakliceno, které jsou velice výživné, a dodají tak tělu spoustu cenných živin. Nemusíte je jíst jen tak. Kromě samotného zdravého mlsání se dají ovšem využít také v kuchyni, a to především při pečení.vyloupané vlašské ořechy
OBSAH CENNÝCH ŽIVIN důležitých pro zdraví
Díky pravidelné konzumaci vlašských ořechů zásobíte vaše tělo důležitými vitamíny skupiny B a E, dále železem, selenem, zinkem a draslíkem. Mimo to obsahují také zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny. Věděli jste, že patří mezi deset nejzdravějších potravin? Pomáhají totiž snižovat hladinu cholesterolu, snižují riziko infarktu a příznivě působí také proti stresu.
Sladké a voňavé pečení
Máte rádi sladké a voňavé pečení během celého roku, nejen o Vánocích? Pak do vašich dortů, koláčů, cukroví a dalších moučníků určitě využijete také právě vlašské ořechy, které dodají sladkému pečivu skvělou chuť. Dají se využít do spousty moučníků a cukroví, fantazii se meze nekladou.
A proč se s nimi před konzumací nebo pečením složitě a zdlouhavě loupat, když je můžete zakoupit již vyloupané v balení s různou gramáží, a navíc ještě v bio kvalitě. vlašské ořechy
Chutně a zdravě zároveň – opravdu to jde
Myslíte si, že to, co je chutné už nemusí být zdravé a naopak? Pak věřte, že i na zdravých potravinách si můžete pochutnat.
Zakupte si výživné a chutné vlašské ořechy v biokvalitě a dopřejte si zdravé mlsání nebo chutné a voňavé pečení. Dodejte vašemu tělu zdraví prospěšné látky, a ještě navíc si pochutnejte.