Rádi byste vaše žáky odměnili a přemýšlíte jak? Uvítali byste něco zábavného, na co by ještě dlouho vzpomínaly a vy s nimi?

park

Pozvěte je na školní výlet.
Nejčastější forma odměny pro žáky všech věkových kategorií, protože tráví rádi čas v méně formálním prostředí s učiteli a spolužáky.
Možná vás děsí fakt, že budete muset připravit program na celý den a dětem se nakonec ani nezavděčíte nebo vám to nevyjde podle představ. Když nechcete nechat všechno na své hlavě a užít si výlet taky, tak se můžete spolehnout na

Jedná se o služby zaměřené na školní výlety, díky kterým si vyberte místo kam pojedete, ale budete mít také postaráno i o pestrý program včetně zkušeného průvodce.

Průvodce vás bude očekávat na místě určení, tedy na místě vašeho příjezdu vlakem nebo autobusem. Vy se jako učitelé nebudete muset starat o žádný program, protože vše bude předem připravené a zajištěné. Společně s dětmi vás bude čekat několik hodin skvělé zábavy, poznávání, adrenalinu, dobrodružství a zážitků.

Rozhodně nepůjde o žádnou nudu a děti se můžou těšit například na:
· Aqua-terra expozice
· Pekárnu Štramberských uší
· Pravěké hry
· Jeskyni Šipka
· Hrad Štramberk a věž Trúba
· Muzeum Zdeňka Buriana nebo Tatra
· Keramickou dílnu
· Jízdu na terénních čtyřkolkách
· Lanové centrum, GPS hru wherigo a mnoho dalšího

žáci

V případě, že se rozhodnete pro výlet na dva dny, bude pro vás i děti zajištěné ubytování v rekreačním středisku a teplá večeře.
Z výletu si přinese pěkné vzpomínky nejen celá třída, ale i vy jako učitelé. Užijete si společné chvíle bez starostí a konečně za vaši práci odmění někdo i vás. Děti budou nadšené a ještě dlouho budou o výletě povídat vám, kamarádům i rodičům.
Důkaz toho, že to byla správná volba a stálo to za to. Máte už vybráno? Tak zabalit batůžky a můžete vyrazit za nezapomenutelnými zážitky.