Léto je tady a sním i neustupující teploty nad 30 stupňů. Jsou letní prázdniny a v tom případě máte děti doma dva měsíce. Co v takovém horku dělat? V létě se hlavní sezóna na dovolenou do zahraničí. Tak že sbalit kufříky sobě i dětem a hurá za dobrodružstvím. Ale pokud se rozhodnete o prázdninách zůstat doma tak nevadí. I tady se dají prozkoumávat nová místa. Pokud se budete chtít schladit tak si můžete dát vychlazené pití nebo si koupit zmrzlinu. Ale taky co můžete je vzít si dek, nějaké občerstvení, plavky, ručník a vydat se s dětmi na bazén, kde se jistě určitě schladíte. Studený bazén je pro vaše tělo teď jako balzám na bolest.

bazén

Určitě si sebou nezapomeňte další potřebné věci jako je nějaká ochrana před sluníčkem, tak že čepice pro děti je základ a taky mějte po ruce opalovací krém abyste se na sluníčku nespálili. Taky si můžete vzít sluneční brýle, abyste lépe viděli, když sluníčko tak svítí. Anebo je tu další varianta a ta je mít vlastní bazén. Pokud máte vlastní bazén na zahradě, tak se klidně můžete vyhnout přeplněným koupalištím, které překypuje v tomhle ročním období mnoha lidmi, pokřikujícími dětmi a vás tak žádný odpočinek velice nečeká, ale jako na zahradě hezky u bazénu. Tak tam vám bude božsky.

bazén

A taky dost ušetříte třeba i za dovolenou, kterou díky vlastnímu bazénu moc rádi postrádáte. No a vaše děti. O tom snad ani nemusím psát, jak budou nadšené. A jaký typ bazénu si vybrat. Na trhu je jich spousta, ale jak vybrat ten pravý pro vás. Hodně lidé vybírá tu levnější variantu a ta je nafukovací bazén, ale u těchto bazénů je krátká životnost, a tak se může stát že vám třeba vydrží je jednu sezónu a budete muset potom kupovat nový. Dále můžete pořídit lepší variantu, a to je skládací bazén s konstrukcí. No a potom ještě lepší varianta, a to je si pořídit zahradní bazén zapuštěný do země. Je to sice finančně poněkud náročné, ale když si spočítáte kolikrát byste kupovali nový bazén tak se vám investice vyplatí a se správnou údržbou bude mít taky bazén dlouhou životnost.