Léto už pomalu klepe na dveře a z toho důvodu není na škodu – mít všechno připravené tak, abyste si ho mohli i patřičně užít. Jestli k němu patří i pohoda u vašeho bazénu, je pochopitelné, že mu budete věnovat pozornost celou letní sezónu. Postarat se totiž o to, aby byla jeho voda vždy v dokonalém stavu není nic lehkého, ale to jenom v případě, že nemáte po ruce ty správné chemické přípravky.
Mezi velmi vyhledávané a spolehlivě účinné se řadí https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1, které vám přinesou vodu, po jaké prahnete, a to nejen na čas, ale v průběhu celého léta.

tablety

Čím to, že jsou tak jedinečné?

Je to naprosto jednoduché, tablety 5v1 disponují řadou účinných látek, které bojují s nedokonalostmi všeho druhu, které se týkají bazénové vody.Tu je potřeba vždy udržovat v dokonale vyvážené normě, aby odpovídala nejen zdravotní nezávadnosti, ale poskytla vám i pocit, že se koupete v čistotě a že je správně ošetřená.
Jejich předností je 5 hlavních funkcí, které se řadí mezi nejčastější problémy, se kterými se vlastníci bazénu potýkají.

  1. Udržují optimální hladinu pH– to je nejdůležitější ukazovatel kvalitní a bezchybně čisté vody. Mít hodnotu pH nastavenou správně, je základ každého bazénu, ve kterém hodláte prožít bezkonkurenční koupání.
  2. Desinfikují vaši vodu od všech nečistot– rovněž podstatný bod, který má za úkol chránit vaše zdraví a udržet vodu ve více než přijatelném stavu – už od pohledu.
  3. Eliminují tvorbu řas ve vaší nádrži– zazelenání vody a její následné zakalení dovede potrápit všechny, kteří o ni pečují, ale díky špatně zvolené chemii – se jim nedaří dopracovat k úspěchu.

tablety 5v1

  1. Vyvločkují váš bazén– postarají se o mikroskopické částice nacházející se ve vaší vodě, díky kterým se její stav průběžně mění k horšímu. Díky této funkci si však můžete být jistí, že vaše voda zůstane vždy průzračně čistá.
  2. Dodají aktivní chlor– bez něho by váš bazén nebyl dokonalým místem k odpočinku, protože jeho voda by nebyla správně a chytře ošetřená. Díky prvkům aktivního chlóru si můžete být jistí, že bude bez náznaku nečistot a udrží si svou čirou barvu, která vás bude lákat k tomu – vykoupat se.