Už jste slyšeli o únikové hře? Jedná se o jedinečný koncept, který každému z nás umožňuje získat originální zážitky, po kterých toužíme. Zapomeňte na zprostředkované dojmy a virtuální realitu, pokud navštívíte únikovou místnost v Pardubicích, můžete si všechno vyzkoušet naživo na vlastní kůži, právě vy se totiž stanete hlavním hrdinou celého děje. Čeká na vás více než hodina napínavé zábavy, jakou znáte z počítačových či televizních obrazovek. Především ti, kteří milují tajemno a napínavé dobrodružství budou ve svém živlu. A pro všechny milovníky počítačových her – hledaček, se jedná o jedinečnou příležitost vyzkoušet si vše, co zažívá jejich hlavní hrdina při pátrání po únikové cestě z tajemné místnosti, hledání šifer a odhalování cizí identity.

abstrakt

Záhady, kterým neodoláte

Ale nebojte se, nebudete v tom sami! Spolu s vámi si všechny originální zážitky vychutnají také vaši blízcí, které si s sebou přivedete. A záleží jen na vás, zda to budou vaši přátelé, kolegové z práce anebo třeba rodinní příslušníci. Ti všichni mohou spolu s vámi testovat své logické myšlení a selský rozum. Jedna vyluštěná záhada vás přivede k další indicii a tak dále, až se doberete k úspěšnému odhalení. I když pravda je, že se vám může stát i to, že do konce prostě nedojdete. Nicméně ani to by vás případně nemuselo mrzet. Skvělé zážitky vám totiž zůstanou a váš požitek ze hry se tím nijak nezmenší. Ba naopak, jedná se o důvod, vypravit se do tajemné únikové místnosti ještě podruhé, abyste dodělali svou započatou práci. A smutní nemusíte být ani v případě, kdy vše zdárně vyluštíte. Naštěstí existuje hned několik verzí únikových her, takže si budete moci vyzkoušet ještě další nová dobrodružství.

šachy

Každopádně se máte na co těšit, takže už neváhejte ani chvíli a rezervujete si svůj pobyt na webových stránkách. Nemělo by vám však ujít ani to, že tento jedinečný zážitek můžete také darovat.