Všichni z nás, bez rozdílu na pohlaví, si všimneme krásného člověka hned na první pohled. Jeho krása nás ohromí, pohlcuje, ale i znejistí. Především muži, kteří krásu ženy dokážou ocenit ve velkých rozměrech, se snaží k sobě přitáhnout krásky a bohyně za každou cenu. Muž bere svou partnerku, jako jeho pýchu, přednost a vizitku, kterou se také prezentuje. Proto je jeho výběr nejednou náročný a někdy se snaží získat ženu, která očividně plave v jiných vodách jen proto, aby ji mohl hrdě ukazovat.
krásná černovláska

Každá princezna něco stojí

Každá žena, na které je zřejmé, že se umí nosit a když projde po ulici, všechny pohledy směrují k ní vyžaduje určitý standard, pod který nepůjde už dolu. Takže když se vám poštěstí už takovou ženu najít, budete ji muset tento luxus dopřát. Ženy, které jsou si vědomé své krásy (a to moc dobře) si prostě musíte hýčkat, jinak vám utečou.
krásná zrzka

Pod make-upem je největší tma

Dost častou chybou mužů je, že se rozhlíží jenom po venkovním vzhledu žen. Drtivá většina z nich je přitom zahalena do vrstev make-upu, který si nelze nevšimnout a v tom, skutečně krása ženy nevězí. Hledejte přirozenost, která se možná dnes už tolik nenosí, ale ta žena, která ní oplývá, ji umí patřičně ukázat a měla by být vaši volbou číslo jedna.

Krásné ženy muži sebevědomí nedávají, ale spíše berou

Smutným ukazovatelem, proč vám vztah s nádhernou ženou někdy nevyjde, je jednoduše tlak z okolí. Třeba to byla správná volba pro vás, ale vaše okolí zarážela myšlenka nad tím, kde k vám táto nádherná bytost přišla. A to vás odradilo a přestali jste věřit, že by to mohla s vámi myslet vážně. Skutečnost je taková, že když žena ví, že nemáte žádné sebevědomí, už pro ní nejste mužem, jakého by chtěla. Věřte si za všech okolností a pokud už máte pro sebe jednu krásnou vílu, nenechte si ji propadnout mezi prsty.

Není pravidlem, spíš jenom špatnou pověrou, že krásné ženy muže ničí a jsou pokaždé namyšlené. Krása ženy spočívá někde jinde, krásná žena nemusí být dokonale nalíčená, naprosto stačí, že o sebe pečuje a sluší ji to.